Kızılay Limon Aromalı Maden Suyu 20 cl

Kızılay Limon Aromalı Maden Suyu 20 cl
Ürün Kodu: 384138

SATIŞ FİYATI:
1,00 KDV DAHİL
AD
Kızılay Limon Aromalı Maden Suyu 20 cl

Ferahlatıcı tadı ve zengin mineralli doğal içeriğiyle dikkat çeken Kızılay Limon Aromalı Maden Suyu 20 cl CarrefourSA reyonlarının meyveli maden sular bölümünde yer alıyor. Ürün, güneş ışınlarından koruyan, gazının kaçmasını engelleyen ve minerallerin muhafaza edilmesini sağlayan yeşil cam şişede satışa sunuluyor.
Kalp ve damar rahatsızlıklarına iyi geldiği düşünülen ve yüksek oranda C vitamini içeren limon aromasının kullanıldığı gazlı içecek bir bardaklık porsiyonlarla satışa sunuluyor. Limon ve mineralli su sayesinde içtiğiniz andan itibaren serin ve ferah bir his yaratan içeceği istediğiniz her an tüketebilirsiniz. Günlük kullanıma uygun olan içeceğin içerisinde maden suyundan kaynaklı kalsiyum da bulunuyor. Vücudunuza dinginlik katacak ve rahatlamanızı sağlayacak doğal içeriklere sahip ürün genç ya da yaşlı her yaştan tüketici için uygun asitlik değerleri barındırıyor. Yemeklerle ve yemekten sonra tüketebileceğiniz gazlı içeceği son kullanma tarihine kadar buzdolabınızda muhafaza edebilirsiniz. Ürünün kapağını açtıktan sonra tadının değişmemesi için gazı kaçmadan tüketmelisiniz. Daha keskin limonlu bir tat elde etmek istiyorsanız içerisine bir miktar daha limon sıkarak tüketebilirsiniz.
Ferah ve canlandırıcı limonlu tadı denemek istiyorsanız hemen sepetinize ekleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: