Kızılay Maden Suyu Sade 1 lt Pet

Kızılay Maden Suyu Sade 1 lt Pet
Ürün Kodu: 421045

SATIŞ FİYATI:
1,65 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.

Soda, yemek sonrası sindirime yardımcı olmakla beraber susuzluğu gidermesiyle de bilinir. Kızılay soda, içecek çeşitleri arasında soda ve maden suları arasında bulunmakta ve sade çeşidiyle 1 litre olarak şişelenir.

Sodanın faydaları arasında büyüme çağındaki çocukların kemik gelişimine, ağız ve diş sağlığına katkı sağlamasının yanı sıra bayanların hamilelik döneminde normal bireylere göre daha fazla ihtiyaç duyduğu sıvı ve mineral ihtiyacını karşılaması gibi faydaları da bulunur.

Gelişim çağındaki çocuklar sodanın içeriğinde bulunan kalsiyum, çinko, florür, demir gibi minerallere yetişkin bireylerden daha fazla ihtiyaç duyar. Kızılay soda, içerdiği kalsiyum ile kemik yapısı, florürle de ağız ve diş sağlığı için son derece yararlıdır. Bu ihtiyacı karşılamanın bir yolu olarak başta süt ve süt ürünleri bulunurken sonrasında ise soda gelir.

Bayanlar da hamilelik dönemi içinde sodaya, sahip olduğu minerallerden ötürü normal bir bireyden daha fazla ihtiyaç duyar. Anne adayı sahip olacağı bebeği besleyebilmek ve gelişiminin sürekliliğini sağlamak için normalden daha fazla sıvı ve mineral ihtiyacı hisseder. Bu ihtiyacı doğal yoldan sağlayabilmenin en kolay yolu da düzenli olarak soda tüketmektir.

Bunlardan başka sodanın faydaları arasında cilde yararlı olduğu ise yine bilinen bir gerçektir. Soda içerdiği zengin minerallerle vücudun birçok bölgesine olduğu gibi cilt için de yararlıdır. Yüz temizliğinin yapılmasında tonik etkisine sahiptir.

Kızılay Soda sipariş etmek için ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: