Kleenex Collection 6'lı Cep Mendili

Kleenex Collection 6'lı Cep Mendili
Ürün Kodu: 475893

SATIŞ FİYATI:
4,50 KDV DAHİL
AD
Kleenex Collection 6'lı Cep Mendili
Mendiller bölümünde sizlere sunulan Kleenex Collection 6'lı Cep Mendili üretiminde kullanılan malzemeler sayesinde ekstra yumuşak ve dayanıklı yapıya kavuşuyor. Cilt dostu ürün ile terlediğinizde teninizdeki gözeneklerden sızan damlaları, gözyaşını, nezle ya da grip sonucu oluşan burun akıntılarını temizleyebilirsiniz. Ürünü yemek yedikten veya içecek tükettikten sonra hijyen sağlamak için kullanabilirsiniz. Katlanmış olarak paketlenen ürünü açtığınızda masanıza dökülen sıvıları temizlemek için yeterli boyuta ulaştığını görebilirsiniz. Dokusu sayesinde ürün sıvıları kolayca emiyor.
Evde, iş yerinde günlük aktiviteler için dışarıdayken rahatça kullanabilmeniz için Kleenex Collection Mendil cepte, çantada taşınabilen ve yer kaplamayan paketler içerisinde sunuluyor. Pratik kullanımı hedefleyen paketler rahatça açılabildiği için kullanım kolaylığı sağlıyor. Üzerindeki desenler sayesinde paketler stil sahibi görünüme sahip oluyor. Geri dönüştürülebilir malzemeden üretildiği için çevre kirliliği yaratmayan ürün kullan-at özelliği ile mikropların ve kirlerin yayılmasını engelliyor. Günlük hayatınızın vazgeçilmezlerinden biri haline gelecek cep mendili sık kullanımınız düşünülerek 6’lı paket içerisinde kullanımınıza sunuluyor.
Kaliteyi ve yumuşaklığı stil ile buluşturan kullanışlı 6’lı cep mendilini sepetinize ekleyerek hemen satın alın.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: