Knorr Fırında Tavuk Çeşnisi Mangal 37 g

Knorr Fırında Tavuk Çeşnisi Mangal 37 g
Ürün Kodu: 372732

SATIŞ FİYATI:
3,15 KDV DAHİL
AD

Lezzetini doğal içeriğinden alan Knorr fırında tavuk çeşnisi, sofralarınıza eşsiz tatlar taşıyor. Şeflerin özel reçetelerinden yola çıkılarak hazırlanan fırında tavuk çeşnisi, yemeklerinize baharat ve sebzelerin lezzetini katıyor. Tadı ile damaklarınızda izler bırakacak fırında tavuk yemekleri hazırlamak istediğinizde fakat vakit bulamadığınızda imdanınıza çeşni yetişiyor. Kısa sürede tavuğu marine edip, fırınlayabileceğiniz bu karışım ile yumuşacık, mangalda pişmiş gibi bir lezzet elde edebilirsiniz.

Pratikliği ile zaman kazanmanıza yardımcı olan fırında tavuk karışımı, mangal lezzetini sevdiklerinizle buluşturmanıza imkan sağlıyor. İçerisindeki malzemelerle sağlıklı ve hızlı besinler tüketebilirsiniz.Mangal keyfini süremediğiniz zamanlarda fırında mangal lezzeti sofralarınıza taşıyan çeşni, mutfaklarınızın en vazgeçilmezleri arasına girmeye aday.

Gurme lezzetler yaratabileceğiniz fırında tavuk çeşnisi, yağlı kağıdı ile birlikte aynı pakette satışa sunuluyor. Tarife uygun hazırlayacağınız tavukların yanında servis etmek istedikleriniz tamamen damak zevkinize ve yaratıcılığınıza kalıyor.

Damağınızda nefis tatlar bırakacak Knorr fırında tavuk çeşnisi mangal ile en pratik ve sağlıklı şekilde, mutfağınızda muhteşem lezzetler elde edebilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Lezzet dolu fırında tavuk harcı ile tanışmak için ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: