Knorr Tavuk Bulyon 24*10 g

Knorr Tavuk Bulyon 24*10 g
Ürün Kodu: 151874

SATIŞ FİYATI:
4,65 KDV DAHİL
AD
Knorr Tavuk Bulyon 24*10 g

Mutfaktan gelen nefis kokunun ve sofradaki lezzetli yemeklerin sırrı Knorr Tavuk Bulyon, CarrefourSA reyonlarında bulunan et ve sebze bulyonları bölümünde sunuluyor.
Kalabalık aile sofraları için hazırlayacağınız çorba, pilav veya sebze yemeklerinde bambaşka bir tat ve mis gibi iştah açıcı bir kokunun etrafa yayılmasını sağlayan tavuk bulyon, lezzeti ikiye katlıyor. Zeytinyaylı yemeklerin içine, pişerken bir küp buyon attığınızda hem daha lezzetli oluyor hem de çok güzel kokuyor. Dolma içi hazırlarken de kullanıp yemeğinizin lezzetini arttırabilirsiniz. Evde her zaman hazırda et suyu olmadığından ürün kurtarıcı oluyor. Yoğurt çorbası harcını karıştırırken, süzme mercimek çorbasını kaynatırken içine atarak yavaş yavaş karıştırabilirsiniz. İsterseniz ürünü bir kase sıcak suyun içinde eriterek de yemeklerinize, pirinç pilavına katabilirsiniz.
Yemek malzemeleri arasında önemli bir yer tutan ürün, mutfakta kendiniz ya da sevdikleriniz için yapacağınız tüm yemeklere çeşni oluyor. Koruyucu içermeyen ürünü buzdolabınızın rafında orijinal ambalajında muhafaza edebilirsiniz. 24 adet küpün bulunduğu büyük paketi uzun süre kullanabilirsiniz. Karton kutunun içinde sunulan ürün, 7 tane bedava bulyon ilavesiyle çok daha avantajlı halde sunuluyor. Kuru fasulye, nohut gibi sıcak yemekler için de deneyebileceğiniz ürünü, kolaylıkla satın alabilmek için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: