Kokteyl Domates 500 g

Kokteyl Domates 500 g
Ürün Kodu: 194800

SATIŞ FİYATI:
4,49 KDV DAHİL
AD
Kokteyl Domates 500 g

Yemeklerinize ve salatalarınıza lezzetin yanı sıra hoş bir görünüm de kazandıran kokteyl domates, sahip olduğu besin değerleriyle öğünlerinizin daha sağlıklı olmasına katkıda bulunur. CarrefourSA tarafından Domates, Salatalık, Havuç reyonunda sunulan Kokteyl Domates 500 g, çocuklarınızın da keyifle tüketebileceği bir üründür.
Tazeliğini uzun süre koruyan ürün, yediklerine ve kilosuna dikkat edenler tarafından da rahatlıkla tercih edilebilir. Sağlıklı salataların hazırlanmasında önemli rol oynayan doğal yiyecek; ızgarada, mangalda ya da fırında pişirilerek farklı şekillerde servis edilebilir. Mükellef sofraların görünümünü zenginleştirip lezzetini artıracak ürünün, içeriğinde bulunan yüksek orandaki vitaminlerin faydalarından yararlanabilmek adına, sıklıkla tüketilmesi önerilir.
İçerdiği A, C, E ve B grubu vitaminlerle de vücudunuzun ihtiyaç duyduğu mikro besin ögelerini kolayca karşılamanızı sağlayan ürün, yoğun miktarda taşıdığı likopen sayesinde ise kemik sağlığınızın korunmasına destek olur. Hem tek başına tüketebileceğiniz hem de kahvaltı ve diğer öğünlerinizde yer verebileceğiniz doğal yiyecek sayesinde kendinizi daha sağlıklı ve zinde hissedebilirsiniz.
500 gramlık ambalajlarda sunulan ürüne hızlı bir şekilde sahip olmak için her yemeğe yakışan lezzeti hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: