Koleston Naturals Saç Boyası 5/0 Açık Kahve

Koleston Naturals Saç Boyası 5/0 Açık Kahve
Ürün Kodu: 800157

KAMPANYALI
Sepetee %50 İndirim!
(23.06.2017 - 30.06.2017 arasında geçerlidir.)
SATIŞ FİYATI:
9,90 KDV DAHİL
AD

Hayal ettiği renge ve bakımlı saçlara sahip olmak isteyenler Koleston'un renkli dünyası ile tanışıyor. Koleston Naturals 5/0 Açık Kahve Saç Boyası sayesinde saçlarınızda hayal ettiğiniz renge ulaşmanız mümkün. Uzun süreli, kalıcı renklere sahip olmak ve bakımlı saçlara kavuşmak için ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Saç boyaları arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Koleston Naturals saç boyası, saçınızın yoğun renkler kazanmasında etkin rol oynar. Ayrıca besleyici özelliği sayesinde saçlarınızın sağlıkla uzamasına yardımcı olur. Koleston saç boyası kahve tonları içerisinde bulunan tarçın kabuğu özleri formülü ile renk sabitleyici bakım kremini birleştirir. Sarı saçlar için papatya, kızıl saçlar için ise nar özleri ile yoğun renkleri saçlarınızda hissetmenizi sağlayan Naturals serisinde, açık kahve renge sahip olmak isteyenlerin saçları tarçın kabuğu ile daha sağlıklı ve bakımlı hale geliyor.

Koleston saç boyası renkleri, tüm paketlerinde yer alan mükemmel beyaz kapama özelliği ile saçlarınızda uzun süreli ve etkili bir kullanım sunarken güzelliğinizi yeniden keşfetmenizi sağlar. Yoğun ve sağlıklı bir görünüm için Koleston saç boyasını sepetinize ekleyip satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: