Koleston Set Saç Boyası 8/74 Gizemli Kahve

Koleston Set Saç Boyası 8/74 Gizemli Kahve
Ürün Kodu: 263659

KAMPANYALI
Sepetee %50 İndirim!
(23.06.2017 - 30.06.2017 arasında geçerlidir.)
SATIŞ FİYATI:
16,90 KDV DAHİL
AD

Renk yoğunluğunun kalıcı olmasıyla kullananların büyük beğenisini kazanan Koleston saç boyaları, renk kataloğunda yer alan Gizemli Kahve tonu ile hem doğallığı yansıtıyor hem de ışıltılı ve havalı saçlara sahip olmanızı sağlıyor. Kutu içeriğinde bulunan ürünleriyle saçınız daha yumuşak ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşma imkanına ulaşıyor.

Koleston gizemli kahve saç boyası, içeriğinde bulunan özel formülü ile % 100 beyaz kapama özelliği sayesinde saçın her teline etki ederek hem renk değişimi hem de yoğun renk ve parlaklık sağlıyor.

Koleston Set Saç Boyası 8/74 Gizemli Kahve, krem boya, oksidasyon şişesi, 15. ve 30. günde kullanmak üzere 2 renk aktifleştirici ile birlikte yer alıyor. Bu ürünler sayesinde saçınız daha parlak ve daha güçlü görünüyor. 15 gün sonra kullandığınız aktifleştirici ile saçınızın rengi ilk boyanmış gibi canlanıyor. Boya ve bakımı aynı anda gerçekleştiren Koleston 8.74 numaralı gizemli kahve saç boyası, 8 hafta kadar saçınızın rengini koruyor.

Işıltı ve canlılık veren birçok renk seçeneği arasından Koleston Gizemli Kahve 8.74 saç boyasına sahip olmak için ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: