Komili Riviera 1/2 lt Zeytinyağı 1233

Komili Riviera 1/2 lt Zeytinyağı 1233
Ürün Kodu: 197204

SATIŞ FİYATI:
16,45 KDV DAHİL
AD
Komili Riviera 1/2 lt Zeytinyagı 1233

Komili Riviera 1/2 lt Zeytinyağı 1233, CarrefourSA reyonlarında, Zeytin Yağı kategorisinde yer alıyor. Karşı konulmaz lezzetlerin sırrı olan ürün, sağlıklı özelliği ile tercih ediliyor. Dolmalardan sarmalara, barbunyadan şakşukaya, enginardan kerevize, zeytinyağlı leziz kızartmalardan deniz mahsullerine kadar pek çok yemeğe tat verebiliyor. Zeytinin doğal koku ve tadını şişelenmiş halde sizlere ulaştıran ürün, natürel ve rafine yağların karışımından oluşuyor. Hafif aroması, yemeklere lezzetli bir dokunuş sunuyor. Sıcaklar için özel olan ürün, soğuk meze ve salatalarda da kullanılabiliyor.

Ayvalık ve Körfez bölgesinin en iyi zeytinlerinden imal ediliyor. Markanın 100 yılı aşkın tecrübesi modern teknoloji ile birleştirilerek üretiliyor. Sektörünün kalite çıtasını yükselten ve referans değeri olan ürünler, seri üretimde özel sıkımın lezzetini arayanlara hitap ediyor. Doğanın armağanı olan özel meyvelerin aromasını katkısız sunumla sofralarınıza taşıyor. Yarım litrelik şişesi ise pratik taşıma ve kolay kullanım sağlıyor. Hijyenik dolum özelliği ve dayanıklı şişesi ile hava almadan uzun süre tazeliğini koruyor.

Ege Bölgesi'nin en taze mahsulünün güçlü ve iştah açıcı aromasını mutfaklarınıza taşımak için ürünü hemen sepetinize ekleyerek kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: