Koska 3 Tat Birarada 525 g

Koska 3 Tat Birarada 525 g
Ürün Kodu: 405948

SATIŞ FİYATI:
13,25 KDV DAHİL
AD
Koska 3 Tat Birarada 525 g

Koska’nın 1900’lü yıllardan bu yana sofralarımıza sunduğu tahin helva, şimdi 3’lü pakette! Koska 3 Tat Birarada 525 g Tahin Helvası, CarrefourSA reyonlarında sizi bekliyor.

Geçmişten günümüze mutfaklarımızda her zaman yer bulan, damak tadımızın vazgeçilmezlerinden tahin helva, sade, kakaolu ve fıstıklı çeşitleri ile sofralarımıza geliyor. Tahin helva, hammaddesi olan susamda bulunan kalsiyum ve yararlı yağlar ile kemiklerin korunmasına yardımcı olur. Daha çok kış aylarında tüketilmekte olan tahin, soğuk algınlığı, grip gibi kış hastalıklarını da önler. Lezzetinin yanı sıra içerdiği demir ile de oldukça yararlı bir besin olarak öne çıkan, enerji deposu tahin helva ayrıca kolesterolünüzü yükseltmez ve tokluk süresini uzatır.

Koska’nın bir asırlık tecrübe ve kalitesi ile sofralarımıza sunduğu tahin helva çeşitleri şimdi bir pakette buluştu. Fıstıklı, kakaolu ve sade tahin helvası çeşitlerinin buluştuğu 3 tat bir arada paketi CarrefourSA için özel olarak üretildi.

Fıstıklı, kakaolu ve sade helva sevenlerin hepsini mutlu edecek 3’ü bir arada paket ile tüm çeşitler sofranıza geliyor. Ailenize ve misafirlerinize gönül rahatlığı ile sunabileceğiniz helva çeşitlerinin hepsini bu pakette bulabilirsiniz. Ürünü satın almak için şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: