Koska Dut Pekmezi Bidon 700 g

Koska Dut Pekmezi Bidon 700 g
Ürün Kodu: 301789

SATIŞ FİYATI:
10,45 KDV DAHİL
AD
Koska Dut Pekmezi Bidon 700 g

Lezzeti ve besleyici özellikleri ile sofralarda yerini alan ürün; CarrefourSA Tahin, Pekmez, Helva bölümünde sizlere sunuluyor. Geleneksel tadı ile farklı şekillerde tüketime uygun olan ürün, doğal yapısı ile besin değerlerini tamamen koruyor. Özellikle içerdiği C vitamini ile bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı oluyor ve çocukların zeka gelişimini destekliyor.
Şekerli tadı ile önemli bir enerji kaynağı olan ürünü sıvı ve katı besinlere katarak tüketebilirsiniz. Sabah şerbet yaparak aç karnına içebilir ya da sade halde yiyebilirsiniz. Özellikle tatlı ve yoğun bir tada sahip olduğu için kahvaltıda reçel yerine çocuklarınıza yedirebilir ya da kreplere katarak masalarınıza getirebilirsiniz. Doğal tadı sayesinde şeker yerine hamur işlerine ve helva gibi geleneksel tatlılara ekleyerek daha sağlıklı sunumlar hazırlayabilirsiniz. Yoğun ve akışkan kıvamı ile tatlılara sos yapmak için de ideal olan ürünü yoğurt tatlısına katarak değerlendirebilirsiniz.
Pratik bidonu ile kolay kullanım sunan ürünün kıvamını ve tazeliğini koruması için oda sıcaklığında saklamanız tavsiye ediliyor. Çok yönlü kullanımı ile sofranızdan eksik etmeyeceğiniz Koska Dut Pekmezi Bidon 700 g'ı hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: