Kotex Secret Tekli Uzun 8'li

Kotex Secret Tekli Uzun 8'li
Ürün Kodu: 475894

SATIŞ FİYATI:
4,07 KDV DAHİL
AD
Kotex Secret Tekli Uzun 8'li
CarrefourSA mağazalarının pedler reyonunda yer alan Kotex Secret Tekli Uzun 8'li ped, özel günlerinizde rahat ve güvenli hissetmenize yardımcı olur.
En yoğun gün ve geceler için özenle tasarlanmış olan Kotex Secret uzun ped, gün içinde ve gece boyunca temiz hissetmenize yardım eder. Kotex uzmanları tarafından geliştirilmiş olan pamuksu yüzey, iç çamaşırınız kadar yumuşak ve doğal hissetmeniz için size destek olur. Kanatlı ped, cildinizin tahriş olmaması için ipeksi pamuklu doku ile kaplanmıştır. Pedler, hızlı emici alanlara ve koruma kanallarına sahiptir. Böylelikle en yoğun günlerde bile sızıntı olmasının önüne geçilir. Esnek ve cilde uyumlu kanatları, iç çamaşırınızı güvenle sarar ve gün boyu rahat hareket etmenize yardım eder. Renkli ve kadınsı desenlerle süslenmiş olan Secret serisi, yenilenen ipli paketi ile tüm pedlerin dağılmadan çantanızda taşınmasını sağlar. Dermatolojik olarak test edilen ürünler, hijyenik ortamda tek tek paketlenmiştir ve özel günlerinizde en üst düzeyde rahat hissetmeniz için titizlikle hazırlanmıştır.
Kotex Secret siparişinizi CarrefourSA mağazalarından online olarak sipariş verebilir, özel günlerinizde konforlu bir alışveriş seçeneği tecrübe edebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: