Kotex Secret Ultra 24'lü Uzun

Kotex Secret Ultra 24'lü Uzun
Ürün Kodu: 371687

SATIŞ FİYATI:
11,45 KDV DAHİL
AD
Kotex Secret Ultra 24'lü Uzun

Kotex Secret Ultra 24'lü Uzun ped çeşidi CarrefourSA pedler reyonunda yer alıyor. Hijyenik koşulları muhafaza etmek üzere özenle tasarlanmış olan pedler, özel günlerinizde size yardımcı oluyor. Aylık olarak süren özel günlerinizde cildinize ve ruh halinize uyumlu bir bakım sunmak üzere farklı olarak tasarlanmış olan Secret serisi, kadınsı desenlere ve renkli bir duruşa sahiptir.
Uzun yıllardır en rahat ve en hijyenik kadın pedini sunmak adına çalışan Kotex laboratuvarları, cilde uyumlu dokusu ve esnek yapısı ile size destek oluyor. Ultra kanatlı uzun, yoğun geçen günler için uygundur. Pedin orta bölümünde yer alan ve pamuksu doku ile desteklenmiş olan gözenekli yüzey, sıvının hızlı bir şekilde emilmesini sağlar. Her daim kuru hissetmeniz için sıvıyı hızlı emen doku, sızıntı probleminin önüne geçmek adına mavi koruma kanalları ile çevrelenir. Gün içinde kendinizi daha iyi ve daha güvenli hissetmeniz için tüm pedler, pamuklu iç çamaşırlarınız kadar yumuşak bir doku ile kaplanır. Kanatları da çevreleyen yumuşak dokunun teninize uyumluluğu, dermatologlar tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.
24 adet paketlerdeki Kotex Ultra Secret ile tanışmak için ürünü hemen sepetinize ekleyip özel günlerinizi keyifli hale getirebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: