Kotex Secret Ultra 32'li Normal

Kotex Secret Ultra 32'li Normal
Ürün Kodu: 371685

SATIŞ FİYATI:
11,45 KDV DAHİL
AD
Kotex Secret Ultra 32'li Normal

CarrefourSA pedler reyonunda bulabileceğiniz Kotex Secret Ultra 32'li Normal ped içerir. Özel günlerinizde hijyen sağlamanız için size destek olur.
Markanın renkli ve desenli ruhunu yansıtan Secret serisi, kanatlı normal çeşidi ile özel günlerinizde daha iyi hissetmenize yardımcı olur. Normal yoğunlukta geçen günleriniz için özenle tasarlanmış olan pedler, esnek kanatları ile çamaşırınıza sıkıca tutunur ve kaymayı engeller. Mavi koruma kanallarına sahiptir. Hızlı emici bölgeleri, sıvının derhal yüzeyden uzaklaştırılmasını sağlarken mavi kanallar ile sızıntının önüne geçilir. Kotex'in en önemli özelliklerinden biri olan pamuksu üst yüzey, iç çamaşırınız kadar yumuşak ve kullanışlı bir dokuya sahiptir. Bu sayede cildinizin tahriş olması engellenir ve rahat hareket etmeniz sağlanır. Yumuşak dokuyla kaplanmış olan esnek kanatlar, gün boyu rahat ve güvende hissetmeniz için özenle tasarlanmıştır. Kotex ped, ergonomik bir şekilde çamaşırınıza tutunur, cildinizle uyum sağlar ve özel günlerinizde size destek olur.
Periyodik olarak devam eden günlerinizde ürünün rahatlığı ve en üst düzey koruması ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Hemen sipariş vermek için ürünü sepetinize ekleyerek pratik bir şekilde satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: