Kumbasar 10'lu Omega 3 Yumurta

Kumbasar 10'lu Omega 3 Yumurta
Ürün Kodu: 363245

SATIŞ FİYATI:
6,99 KDV DAHİL
AD
Kumbasar 10 lu Omega 3 Yumurta

En kaliteli protein kaynaklarından biri olan yumurtayı, vücut tarafından yapılamayan ve dışarıdan yiyeceklerle alınması gereken en önemli yağ asitlerinden Omega 3 ile zenginleştiren Kumbasar, CarrefourSA süt ve kahvaltılık ürünler reyonunda sizlere sunuluyor. Yumurtanın sağladığı faydaları Omega 3 desteği ile sofralarınıza getiren bu yumurtayı, kendinizin ve ailenizin beslenmesinde güvenle tercih edebilirsiniz.

Omega 3 içeriği ile diğer yumurtalar arasında ön plana çıkan Kumbasar Yumurta’yı, dilerseniz kahvaltıda ailece tüketebilir, dilerseniz öğle ve akşam yemeklerinizi hazırlarken kullanabilir; sağlıkla lezzetlenen harika tatlılar hazırlayabilirsiniz.

Vücudun ana fonksiyonlarını düzenleyen, hücre ve beyin gelişimine yardımcı olup; bağışıklık sisteminin güçlenmesini destekleyen ve pek çok hastalıktan korunmada önemli rol oynayan Omega 3 içerikli Kumbasar Yumurta, iyi bir protein kaynağı olması ile de en faydalı besin seçeneklerinden biri oluyor.

Bir paketinde 10 adet Omega 3 katkılı yumurta bulunan Kumbasar’a, günün her saati sofranızda yer verebilirsiniz. Diyet yapanlar ve sporcular için de uygun olan yumurta, pek çok farklı vitamin ve minerali aynı anda kazanmanızı da sağlıyor. Hem kendiniz hem de çocuklar içinde çok faydalı bir besin olan yumurtayı güvenle tüketebilirsiniz.

Kumbasar Omega 3 Yumurta’yı denemek için, hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: