Kumbasar 6'lı Yumurta (53-62 g)

Kumbasar 6'lı Yumurta (53-62 g)
Ürün Kodu: 351429

SATIŞ FİYATI:
2,00 KDV DAHİL
AD
Kumbasar 6'lı Yumurta (53-62 g)

CarrefourSA yumurta bölümünde yer alan Kumbasar 6’lı Yumurta, minimum sayıda yumurta alışverişi yapmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor. Yumurtayı azar azar alıp stok yapmadan kullanmak isteyenlerin tercih ettiği 6'lı paket, klasik kalın karton ambalajında tüketiciyle buluşturuluyor. 53-62 gramlık orta boy yumurtalardan oluşan 6'lı yumurta paketi, ambalajının üzerinde yazan tarihe kadar buzdolabında güvenle muhafaza edilebiliyor.

Günlük alınması gereken gıda maddeleri arasında yer alan tavuk yumurtası, hem çocukların, hem de yetişkinlerin ihtiyacı olan protein ve vitaminleri barındırdığı için özellikle kahvaltılarda tercih ediliyor. 6'lı paketteki yumurtalar çeşitli yöntemlerle pişirilerek direkt tüketilebildiği gibi, çorba ve böreklerin soslarında bağlayıcı madde olarak veya kurabiye, kek gibi hamur işlerinin tariflerinde ilave olarak kullanılabiliyor. Paketin içinde yer alan yumurtaların orta boy olması, standart büyüklükteki yumurta kullanmayı tercih edenlerin dikkatini çekiyor. Pratik kullanımı ve çabuk deforme olmayan yapısıyla karton ambalajında sunulan A kalite taze yumurtaları başka bir kaba yerleştirmeden olduğu gibi buzdolabında saklayabilmek, tüketiciye kolaylık sağlıyor.

Alışveriş listenizde 6 adet yumurta bulunuyorsa, Kumbasar 6'lı yumurtayı hemen şimdi sepetinize ekleyerek listenizdeki yumurta maddesinin üzerini çizebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: