Kumbasar Köy Yumurtası Tadında 10'lu

Kumbasar Köy Yumurtası Tadında 10'lu
Ürün Kodu: 351431

SATIŞ FİYATI:
5,99 KDV DAHİL
AD
Kumbasar Koy Yumurtası Tadında 10 lu

CarrefourSA süt ve kahvaltılık ürünler reyonunda yer alan Kumbasar Köy Yumurtası, doğallığı ve besleyici özellikleri ile öne çıkıyor. Sağlıklı, hijyenik ve doğal koşullarda üretilen Kumbasar Yumurta, kendinizin ve ailenizin beslenmesinde güvenle tercih edebileceğiniz en taze süt ürünleri arasında yer alıyor.

Tüm besinler içerisinde en kaliteli proteine sahip olan yumurta, vücudumuza dışarıdan alınması gereken Omega 3 gibi elzem amino asitlerini, yeterli ve dengeli miktarlarda içermesi ile büyük önem taşıyor. A, D, E ve B grubu vitaminleri yüksek oranda içeren bu besin; kemik gelişiminde, diş sağlığında, beyin fonksiyonlarının yerine getirilmesinde de en değerli besin kaynakları arasında yer alıyor. Bu özellikleri ile hem yetişkinler hem de büyüme çağındaki çocuklar için, en faydalı besin alternatiflerinden biri oluyor.

Doğal ortamında yetişen tavuklardan elde edilen Kumbasar Köy Yumurtası’nı, dilerseniz kahvaltıda ailece tüketebilir, dilerseniz yemeklerinize lezzet ve sağlık katmak için kullanabilirsiniz. Hamur işlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünü, ara öğün olarak da tüketebilirsiniz.

Diyet yapanlar, formuna dikkat edenler ve sporcular için de en iyi besin alternatiflerinden biri olan Kumbasar Köy Yumurtası Tadında’yı denemek için, hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: