Kumbasar Selenyumlu Yumurta 10'lu

Kumbasar Selenyumlu Yumurta 10'lu
Ürün Kodu: 363237

SATIŞ FİYATI:
5,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Kumbasar Selenyumlu Yumurta 10 lu

CarrefourSA yumurta tereyağı ve margarin reyonlarında yer alan selenyumlu yumurta, size güçlü bir antioksidan olan selenyumu, yumurtanın vitamin ve mineralleri ile birleştiriyor. Kahvaltının vazgeçilmezlerinden olan yumurta, içerdiği protein, omega 3, A, B, D ve E vitaminleri, demir ve çinko mineralleri ile özellikle çocukların gelişiminde, anne sütünden sonra en sağlıklı besinlerden biridir.

Selenyum ise çok güçlü bir antioksidandır. Bu mineral, bağışıklık sistemini güçlendirir, kanser riskini azaltır, vücuttaki hücreleri ve karaciğeri korur, yüksek tansiyonu engeller, erkeklerde sperm üretimini canlandırır, kadınlarda ise düşük riskini azaltır.

Eğer vücutta selenyum eksikliği oluşursa, kaslarda zayıflama, embriyo gelişiminde ve zeka oluşumunda gerilik, gözlerde görme kayıpları, kısırlık gibi olumsuz durumlar oluşabilir. Bu eksikliği gidermenin en iyi yolu ise; özellikle gebelikte bol, bol selenyumlu yumurta tüketmektir. Çünkü yetişkinlerde günlük 90-100 mg. civarında olan selenyum ihtiyacı, hamilelikte 200 mg. a yükselir. Selenyumlu yumurta elde etmek için, tavuklara selenyum mayalı yem verilir. Yapay bir ürün değildir, selenyumlu yumurta sağlıklı tavuklardan elde edilir.

Eğer siz de selenyumun bu faydalarından, tamamen doğal yollar aracılığyla yararlanmak isterseniz, 10’lu paketlerde satılan Kumbasar Selenyumlu Yumurta'yı tercih ederek hemen satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: