Kumbasar Yumurta 15'li ( 53-62 g )

Kumbasar Yumurta 15'li ( 53-62 g )
Ürün Kodu: 351435

SATIŞ FİYATI:
4,80 KDV DAHİL
AD
Kumbasar Yumurta 15 li ( 53-62 g )

Kumbasar yumurta, günlük vitamin ihtiyacınızın çoğunu karşılayacaktır. İçerisinde bulundurduğu B12, B2, folate, A, B5, selenyum ve fosfor sayesinde günlük ihtiyacınız olan protein, vitamin, mineral ve diğer eser maddeleri içerir. Aynı zamanda D, E, K ve B6 vitaminleri, kalsiyum ve çinko içerir. Kumbasar yumurta gerçekten ihtiyacınız olan her şeyi az veya çok içeren muhteşem bir gıdadır. Anne sütünden sonra insanın ihtiyacı olan tüm besin ögelerini bulunduran tek besin kaynağıdır.

İçeriğinde çocukların zihin gelişimi için gerekli olan kolini de barındıran, yumurtanın sarısındaki A vitamini ise gözlerin iyi görmesi, kemik gelişimi ve sağlıklı dişler için gerekli vücut hücrelerinin gelişmesine, solunum ve sindirim sisteminin sağlıklı olmasına ve enfeksiyonlara karşı korunmasına katkı sağlıyor.

CarrefourSA mağazalarında yumurta, tereyağ ve margarin bölümünde yer alan Kumbasar Yumurta 15'lı (53-62g) hamur işi, tatlı, yemek ve kahvaltılarınızı zenginleştirmenin yanında 15'li paketiyle de ürünü muhafaza etmenizi kolaylaştıracaktır. Kek ve pastalarda kabartıcı özelliği bulunan yumurta, aynı zamanda hamurlarınıza lezzet katacaktır. Mutfakta bulunması gereken temel malzemelerden biridir.

Kumbasar 15'li yumurtayı şimdi denemek için sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: