Kuzu Paça

Kuzu Paça
Ürün Kodu: 366893

SATIŞ FİYATI:
3,99 KDV DAHİL
AD
Kuzu Paça 

Beslenme alışkanlıkları içerisinde yer tutması gereken gıdalardan Kuzu Paça, iki parça içeren paketler halinde tüketiciye sunuluyor. Sağlık açısından önemli zengin besin değerleri taşıyan paça, iyi temizlenmiş parçalar halinde mutfaklara geliyor. Ambalajından çıktığında pişirmeye hazır haldeki ürün, pratik sofralar kurma imkanı veriyor.
CarrefourSA raflarında Sakatat reyonunda tüketiciye ulaşan ürün, içerdiği yüksek besin değerleri ile biliniyor. Özellikle kemiklere, dokulara ve cilde iyi gelen, bedeni güçlendiren protein, kolajen gibi unsurlar içeriyor. Yıpranmış dokuların onarılmasını, saçların, tırnakların kuvvet kazanmasını, cildin esnek hale gelmesini, eklem yerlerinin sağlıklı kalmasını sağlıyor. Kırıkların çabuk iyileşmesini destekliyor. Yaşın ilerlemesi sebebiyle ortaya çıkan kemik eksilmelerini geciktiriyor. Yediden yetmişe her yaştan kişiye yararlı olan ürün, çorba olarak pişirildiğinde lezzetli bir öğüne dönüşüyor. Ailenizden yaşlı bireylerin kemik sağlığını paça çorbası sayesinde güçlendirebilir, yetişme çağındaki çocuklarınıza yararlı öğünler hazırlayabilirsiniz. Ürünle kolayca hazırlayacağınız lezzetli çorbayı, sirke ve sarımsak sosu ilave ederek daha da cazip hale getirebilirsiniz.
Hem sevdiklerinize hem de konuklarınıza ziyafet sofraları kurmak ve iyi beslenmek için ürünü hemen alışveriş sepetinize ilave edebilir, kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: