L'oreal Paris 6.60 Ateş Kızılı Saç Boyası

L'oreal Paris 6.60 Ateş Kızılı Saç Boyası
Ürün Kodu: 417803

KAMPANYALI
Sepette %50 İndirim!
(23.06.2017 - 30.06.2017 arasında geçerlidir.)
SATIŞ FİYATI:
15,90 KDV DAHİL
AD

En kalıcı saç boya markası Loreal, Ateş Kızılı rengiyle büyüleyici saçlar yaratıyor. Loreal Paris Excellence serisinde yer alan 6.60 numaralı saç boyası, ışıltı ve kırmızı rengi bir arada isteyenlerin ilk tercihi oluyor.

Loreal saç boyası kataloğu içerisinde en iddialı renklerden biri olan Ateş Kızılı, saçınızı renklendirirken aynı zamanda saçın bakımını da yapar. Boyayı saçınıza uygulamadan önce kutu içeriğinde yer alan koruyucu serum kullanılmalıdır. Daha sonra 6.60 Ateş Kızılı ile saçların boyanmasının ardından koruyucu bakım kremini kullanarak saçınıza üç ayrı bakım işlemi uygulamış olursunuz.

Loreal Paris'in bütün renklerinde olduğu gibi Excellence serisinde yer alan 6.60 Ateş Kızılı rengi de beyazları % 100 kapatır. Loreal saç boyası çeşitleri içerisinde 6.60 numaralı bu boya, saça verdiği rengin uzun süre kalıcı olmasını sağlar. Loreal saç boyası saçınıza ilk defa uygulanacaksa uçlardan başlanması daha iyi olacaktır. Eğer saçınıza daha önce boya işlemi yapıldıysa önce dipler boyanmalı, daha sonra boya diğer bölgelere uygulanmalıdır.

Işıltılı renkleri ve üstün koruma özelliği ile öne çıkan Loreal Paris'in Excellence serisinde bulunan Ateş Kızılı rengini keşfedebilirsiniz. Saç boyaları arasında kusursuz rengiyle öne çıkan L'oreal Paris 6.60 Ateş Kızılı saç boyasını satın almak için ürünü hemen sepetinize ekleyin.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: