Lavache Guirit Krem Peynir 120 g 8'li Porsiyon

Lavache Guirit Krem Peynir 120 g 8'li Porsiyon
Ürün Kodu: 194242

SATIŞ FİYATI:
4,15 KDV DAHİL
AD
Lavache Guirit Krem Peynir 120 g 8'li Porsiyon

Lezzetli kahvaltıların vazgeçilmez besinlerinden olan peynir, her sofranın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Lavache Guirit Krem Peynir 120 g 8'li Porsiyon ise kahvaltıları daha neşeli ve sağlıklı hale getiriyor. Özellikle kahvaltı yapmayı sevmeyen çocuklara, lezzetli ve eğlenceli görüntüsü sayesinde peyniri sevdiren ürün, ebeveynlerin de gönlünü fethetmeyi başarıyor.
Ürün, sahip olduğu D vitamini ve kalsiyum sayesinde vücudun gerek duyduğu besin ihtiyaçlarının bir kısmını da karşılamış oluyor. Sağlıklı olmasının yanında tüketiminin de kolay olması, özellikle çocuklu ailelerin her zaman dolaplarında ürüne yer vermesini sağlıyor. Kendiliğinden 8'li porsiyon halinde olması da tüketim açısından kolaylık sağladığı gibi çocukların beslenme çantalarında da kolayca taşınması olanağı veriyor. Sağlıklı bir ara öğün için de alternatif olan sıra dışı lezzet, günün değişik saatlerinde size eşlik ediyor.
Krem Peynirler kategorisinde en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan sürülebilir kahvaltılık, her yaştan insanın damak tadına hitap etmeyi başarıyor. Sağlıklı beslenmekten ödün vermek istemeyen ve lezzetli yemeklerden de vazgeçemeyenler için harika bir seçenek olarak raflardaki yerini alıyor. Sağlıklı ve lezzetli ürünü satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: