Lavache Quirit Krem Peynir 300 g

Lavache Quirit Krem Peynir 300 g
Ürün Kodu: 264785

SATIŞ FİYATI:
7,20 KDV DAHİL
AD
Lavache Quirit Krem Peynir 300 g

Lavache Quirit Krem Peynir 300 g, kahvaltıların vazgeçilmezi oluyor. Kırmızı neşeli inek simgesi ile 1900'lü yılların başından bu yana efsaneleşen ürün, yumuşacık kıvamını gizli formülünde saklıyor. Dünya çapında 20 saniyede 2300 porsiyon tüketilen peynir, ekonomik paketi ile geniş aileler için özel olarak hazırlanıyor. Kalsiyum, D Vitamini, protein ve B2 vitaminleri içeriyor. İki porsiyon tüketimi ile bir bardak sütteki kalsiyum değerini karşılıyor. D vitamini, kalsiyumun emilimini kolaylaştırıyor; mineral ve fosfor içeriği ise yüksek besleyiciliğinin sırrı oluyor. Kemik gelişimi çağındaki çocuklara önerilen krem ürün, yetişkinler tarafından da tüketiliyor. Ülkemizde simit ile beraber çokça ve sevilerek yenen ürün, CarrefourSA Krem Peynirler reyonundan sofralarınıza geliyor.

Yalnız kahvaltıda değil; sandviç, börek ve poğaçaların içinde de her öğün yenebiliyor. Hafif tadı, ideal yağ ve tuz oranı ile herkesin beğenisini kazanıyor. Çay saatlerinde kanepelerin üzerindeki değişmez yerini alıyor.

Dayanıklı ambalajı sayesinde son tüketim tarihine kadar güvenle saklanabiliyor. Kuru, kokusuz ve ışık almayan ortamda muhafaza edilmesi önerilirken, ambalajı açıldıktan sonra kısa süre içerisinde tüketilmesi önem arz ediyor.

Ürünü satın almak için hemen şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: