Lenovo K5-A6020 16 GB Dark Gray

Lenovo K5-A6020 16 GB Dark Gray
Ürün Kodu: 492662

SATIŞ FİYATI:
749,00 KDV DAHİL
AD
    
Dolby Atmos Ses
Lenova K5 akıllı telefon, zengin ve etkileyici bir ses deneyimi için, çift hoparlör ve son teknoloji ürünü Dolby Atmos ile donatılmıştır. Müzikler, videolar, oyunlar ve hatta görüntülü sohbetler dahi çevrenizi saran ses ile çok daha gelişmiş bir hal alacaktır.

Hızlı ve Güvenilir
Qualcomm Snapdragon 1,4 GHz işlemci gücüyle Lenova K5, mükemmel performans ve güç dengesini bir araya getirir. 2 GB RAM ile yol boyunca muhteşem müzik ve eğlence deneyimi sunarak sizi her şekilde destekler.5" HD Ekran
Lenova K5, hareketli eğlence için üretilmiştir. 5" ekranıyla filmlerden oyunlara ve görüntülü sohbetlere, her şey daha net, keskin ve canlı görünür. Üstelik düz geçişli(IPS) ve neredeyse 180 derece kadar geniş açılı görüntüleme sunan geniş ekranı arkadaşlar ile paylaşım için idealdir.

Genişletilebilir Depolama
Tüm müzik ve diğer dijital dosyalarınız için 16 GB yeterli değilse, telefonun depolama alanını microSD kartla 32 GB daha arttırabilirsiniz.


Ön ve Arka Kameralar
Keskin, net fotoğraflar ve video kaydı için, 13 MP'lik, LED flaşlı, otomatik odaklamalı arka kameraya sahiptir. Ayrıca, müthiş selfie'ler ve kolay görüntülü sohbetler için, 5 MP'lik ön kamerası bulunur.

4.5G Uyumu
Yüksek hızlı LTE(4G) veri ağlarını destekleyen Lenova K5'in bağlanabilirliği Bluetooth, WiFi ve GPS'I de içerir.


Tüm Gün Pil Gücü
2750 mAh çıkarılabilir pil ile desteklenen Lenova K5, hareketli yaşam tarzınız için ideal bir seçim olacaktır. İster sosyal medya bağımlısı, ister hırslı bir oyuncu olun, ister sadece sohbetten hoşlanan bir kişi olun, bu akıllı telefonun sizi yavaşlatmayacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca, pil zayıflarsa, tam şarjlı yedek bir pille kolayca çıkarılıp değiştirilebilir.

Android 5.1, Lollipop
Android işletim sistemiyle, kolaylıkla başkaları ile iletişimde kalacak ve bunların yanı sıra pil gücünü kolaylıkla yönetebileceksiniz. Ayrıca Lenova K5'inizi daha iyi güvence altına alabilir ve hayatı çok daha eğlenceli kılan yeni Android özelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: