LG F1255RDS7.ASSPLTK Kurutmalı Çamaşır Makinesi

LG F1255RDS7.ASSPLTK Kurutmalı Çamaşır Makinesi
Ürün Kodu: 444898

SATIŞ FİYATI:
4499,00 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.

Çamaşırlarınızın kolayca ve istenen düzeyde yıkayıp kurutan LG Kurutmalı Çamaşır Makinesi, hem yıkama hem de kurutma özelliği ile evinizin önemli bir ihtiyacını karşılıyor. 17 kg. yıkama, 9 kg. kurutma kapasitesine sahip olan LG Kurutma Makinesi, farklı kumaş türlerine uygun yıkama kurutma fonksiyonlarıyla günlük veya haftalık çamaşır işlerinizde büyük kolaylık sağlıyor.

LG Çamaşır Kurutma Makinesi led ekran özelliği ile pratik kullanım ve kontrol olanağı tanıyor. Dakikada 1200 devir sıkma hızına sahip olan makinede, üstün LG teknolojisinin ürünü olan 6 motion direct drive motor bulunuyor. True Steam (Gerçek Buhar) sistemiyle uçucu kirler buharla yok edilirken, suda eriyen kirler ise çözünüp ayrıştırılarak etkin temizleme yapılabiliyor. Ön yıkama, suda bekletme ve yoğun yıkama seçeneklerinin yer aldığı model, anti-alerjik yıkama özelliğiyle de giysilerin üzerine sinen alerjenleri yok ederek alerjik hassasiyeti bulunanlar için büyük rahatlık sağlıyor. Makineyi açıp "yıkama + kurutma" programına ayarladığınızda yıkama sonrası ara vermeden kurutma işlemine geçebiliyor. LG Kurutma Makinesi a sınıfı yıkama enerji tüketimiyle de çevre ve bütçe dostu olduğunu kanıtlıyor.

LG Kurutma Makinesi fiyatları ve özellikleri kapsamında LG fiyat-kalite avantajlarını ve güvencesini yansıtan model, şık tasarımıyla da göz dolduruyor. Beyaz eşya ürünleri genelinde, nitelikli çamaşır ve kurutma makinaları arayanlar için seçkin bir model olan LG Kurutmalı Çamaşır Makinesi'ni satın almak için ürünü hemen sepetinize ekleyin.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: