LG F12B8TDP Çamaşır Makinesi

LG F12B8TDP Çamaşır Makinesi
Ürün Kodu: 419262

SATIŞ FİYATI:
1399,00 KDV DAHİL
AD

Inverter direct drive teknolojisi ile çamaşırlarınızı sessiz bir şekilde günün istediğiniz vaktinde yıkayabileceğiniz, 8 kilogramlık yüksek kapasitesi ve doğa dostu A+++ enerji sınıfı ile zamandan ve enerjiden tasarruf edebileceğiniz LG F12B8TDP A+++ 8 kg 1200 devir çamaşır makinesi; çitileme, filtreleme, hassas çevirme, döndürme, dövme ve çalkama özelliklerinden oluşan 6 motion direct drive teknolojisi ile çamaşırlarınıza ilk günkü yeniliklerini kaybettirmeden tertemiz bir şekilde kullanmanızı sağlar.

LG F12B8TDP 8 kg 1200 devir çamaşır makinesi akıllı teşhis (Smart Diagnosis) özelliği ile oluşabilecek arızaları erkenden teşhis edebilmenize olanak sağlar. Tek yapmanız gereken çamaşır makinenizin güç düğmesine bastıktan sonra her hangi bir cep telefonunu beyaz eşya güç düğmesine yaklaştırmaktır.

Geliştirilmiş kazan yapısı ve kazan temizleme özelliği ile, kazan içerisinde zamanla oluşan küf ve toksik maddelere karşı tam koruma sağlanarak makinenizin uzun ömürlü bir kullanıma sahip olmasına yardımcı olur. Çamaşır ağırlık sensörü, zaman erteleme özelliği ve LED ekranı ile size büyük kolaylıklar sağlar.

Siz de 10 yıl 6 motion direct drive motor garantili LG F12B8TDP çamaşır makinesi sahibi olmak için bu ürünü sepetinize ekleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: