Limon Lamas

Limon Lamas
Ürün Kodu: 170196

SATIŞ FİYATI:
7,99 KDV DAHİL
KG

Kalın kabuğu, parlak sarı rengi ve neredeyse çekirdeksiz olması ile ön plana çıkan lamas limon geniş ve farklı kullanım alanları ile beğeninize sunuluyor.

CarrefourSA sebze reyonlarında yer alan ve içerdiği yoğun C vitamini sayesinde pek çok hastalığa karşı direnç kazandıran lamas limon sahip olduğu diğer vitamin ve mineraller ile de sağlıklı beslenmenize yardımcı olur. Aileniz, sevdikleriniz ve sizin için taze olarak sunulan limonlar ile pek çok tarife lezzet katabilir, şık ve benzersiz sunumlar yapabilirsiniz.

Meyve ve sebze reyonunda yer alan birbirinden taze ürünlerden biri olan lamas limon, sulu yapısı sayesinde salatalarda rahatlıkla kullanılabilir. Bıçak vasıtasıyla kolayca dilimlenen bu limon türü pek çok tatlı tarifi ile de uyum gösterir. CarrefourSA lamas limon geleneksel içeceklerimizden biri olan limonata yapımında en uygun ve en lezzetli limon türü olarak tercih edilir. Özellikle acımsı bir tada sahip olmaması ve az çekirdekli olması nedeniyle kolayca sıkılarak limonata, limon suyu yapımında pratik olmanızı sağlar.

Harika bir aroması ve lezzeti olan lamas limonu denemek için ürünü farklı ölçülerde hemen sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

170196
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: