Lipton Bardak Copack Yeşilçay Sade 6*60 g

Lipton Bardak Copack Yeşilçay Sade 6*60 g
Ürün Kodu: 473426

SATIŞ FİYATI:
9,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Lipton Bardak Copack Yeşilçay Sade 6*60 g
Sağlıklı yaşamı destekleyen içecekler arasında başta gelen yeşil çay, Lipton Bardak Copack Yeşilçay Sade 6*60 g ile sofralara geliyor. İki paketin bir arada, yanında özel tasarlanmış bardak hediyesi ile beraber sunulduğu ürün, doğallığı sayesinde pek çok fayda içeriyor. Sağlıklı ambalajının içerisinde, yeşil çay yapraklarının dışında herhangi katkı maddesi barındırmıyor.

CarrefourSA raflarında Yeşil Çaylar reyonunda satışa sunulan ürün, her bir paketinde yirmi adet süzen çay poşeti içeriyor. Katışıksız ve sade bir harmanla sunuluyor. Ürün, yumuşak bir içim lezzeti verirken sağlığa olan katkıları ile de tüketiciye fayda sağlıyor. Metabolizmayı hızlandırıyor, sinir sistemini sakinleştiriyor, vücudu toksik maddelerden arındırarak detoks yapmayı kolaylaştırıyor. Bu özellikleri ve kalorisiz olması dolayısıyla, özellikle kilo verme amaçlı diyet süreçlerinde, hanımlara yardımcı oluyor. Vücut direncini artırarak soğuk algınlıklarından, mevsim değişimine bağlı sorunlardan koruyor. Sade olan yeşil çayınızı, dilerseniz bal ve pekmez gibi doğal maddelerle tatlandırabilirsiniz. Bardakta bir kaç dakika beklettiğiniz bir poşeti çıkardıktan sonra bardağın içerisine nane yaprağı ya da limon ve elma dilimleri ilave edebilirsiniz. Ürünü tüm ailenizle paylaşabilir,konuklarınıza ikram edebilirsiniz.

Doğanın en şifalı ve yararlı verimini içeren ürünü siz de hemen alışveriş sepetinize ekleyebilir; bir tıkla kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: