Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşet 48'li

Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşet 48'li
Ürün Kodu: 307210

KAMPANYALI
Sepette %25 İndirim!
(18.05.2017 - 31.05.2017 arasında geçerlidir.)
SATIŞ FİYATI:
9,45 KDV DAHİL
AD
Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşet 48'li

Vazgeçilmez içeceklerin başında yer alan ürün, kahvaltı başta olmak üzere günün her saatinde keyifle içilir. CarrefourSA tarafından Demlik Poşet Çaylar bölümünde sizlere sunulan Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşet 48'li ile birbirinden lezzetli içecekler hazırlayabilir; ailenizi ve sevdiklerinizi Doğu Karadeniz yapraklarının benzersiz kokusuyla mest edebilirsiniz.

Kendine has tadı ve kokusu olan ürün, pratik kullanımlı poşetler halinde sunulduğu için sizi sonrasında demlik temizleme zahmetinden de kurtarır. Ayrıca, demliğinizin büyüklüğüne göre poşet sayısı belirleyerek hazırlayacağınız sıcak içecek, her zaman aynı lezzete ve yoğunluğa sahip olur.

Yapılan araştırmalara göre; damar sertliğinden böbrek taşı sorunlarına kadar birçok rahatsızlığın tedavisinde ya da önlenmesinde etkili olan bitki, aynı zamanda güçlü de bir antioksidandır. Zihin açıcı etkisi dolayısıyla öğrencilerin özellikle sınav döneminde tüketebilecekleri ürün, içen kişiye canlılık da kazandırabilir. Demledikten sonra şekerli veya şekersiz olarak değerlendirebileceğiniz ürünü, soğutup içine limon ekleyerek yaz aylarında sizi ferahlatabilecek bir içeceğe de dönüştürebilirsiniz.

48 poşetten oluşan ve kullanımı kolay ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: