Lipton İlk Hasat 500 g

Lipton İlk Hasat 500 g
Ürün Kodu: 377649

SATIŞ FİYATI:
15,45 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Lipton İlk Hasat 500 g

CarrefourSA içecek reyonlarının filiz çaylar bölümünde bulacağınız Lipton İlk Hasat 500 g, taze çay yapraklarının etrafı saran mis gibi kokusunu, kolay içimini ve berrak demini sunuyor. Çay tutkunları için özel olarak hazırlanan dökme çay, Doğu Karadeniz'in mayıs ayındaki ilk çay hasatından elde edilen en taze çay yaprakları ile oluşturuluyor. Kolay içimi ile ön plana çıkan ilk hasat harmanı; kendine has tadı, aroması ve rengiyle çay tutkunlarına hoş bir alternatif oluyor.

Acı çay aromasından hoşlanmayanların rahatlıkla tercih edebileceği ilk hasat çayı; damakta bıraktığı yumuşak lezzetle çayla arası iyi olmayanların bile kolaylıkla tüketebileceği bir lezzet olarak sayılıyor. Demlerken etrafa yayılan hoş kokusu, kırmızı rengi ve yumuşak aroması ile 5 çaylarına farklı bir lezzet katabilir, misafirlerinize lezzetli çaylar sunabilirsiniz. İlk hasat çayının hoş aromasını kek yapmak için değerlendirebilir, sıcak yaz günlerinde tüketmek için ev yapımı soğuk çay olarak değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz termosla birlikte yanınızda taşıyarak her zaman hoş lezzetinin tadını çıkarabilirsiniz.

İlk hasat çayının hoş aromasıyla kendinizi şımartmak için hemen sepetinize ekleyebilir, evinizden çıkmadan ürünü kolayca satın almanın keyfine erişebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: