Lipton Limon 2 lt Pet

Lipton Limon 2 lt Pet
Ürün Kodu: 369067

SATIŞ FİYATI:
3,15 KDV DAHİL
AD
Lipton Limon 2 lt Pet

Limonun kendine has mükemmel kokusunu daha ilk yudumda damaklarda hissettiren Lipton Limon 2 lt Pet, CarrefourSA reyonlarının Buzlu Çaylar bölümünde yer alıyor. Serinletici ve ferahlatıcı etkisini kalıcı lezzetiyle birleştiren ürün, limon ve çay yapraklarının birlikteliğinden oluşuyor. İçerdiği vitamin ve mineraller nedeniyle de sağlıklı bir içecek olarak bilinen ürün tüketicilerin beğenisini kazanıyor.

Vücutta biriken aşırı suyun dışarıya atılmasını sağlayarak ödem çözücü rol oynayan ürün, diüretik etkisi ile adından söz ettiriyor. Çayın kimyasal yapısında bulunan antioksidan moleküller, toksin maddelerin vücuttan atılmasını kolaylaştırıcı etki yaratıyor. Vücudun daha zinde ve dinamik olmasında rol oynayan ürün, limondan kaynaklanan yüksek C vitamini nedeniyle vücudun bağışıklık sistemini destekliyor. Özel olarak seçilen çay yapraklarından oluşan ürün, günün her saati, her öğün ve her yemekle birlikte zevkle tüketilen içecekler arasında yerini alıyor. Yüksek kalori ve kalsiyum, fosfor, demir gibi mineraller içeren içecek, enerji ihtiyacı yüksek olan büyüme dönemindeki çocuklar ve sporcular tarafından da sıklıkla tercih ediliyor.

2 litrelik ekonomik paketlerde satışa sunulan sağlıklı ürünü sepetinize ekleyebilir ve hemen satın alarak ferahlatıcı aromasıyla tanışabilirsiniz




Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: