Lipton Yellow Label Demlik Poşet 100'lü+Şeker Hediyeli 320 g

Lipton Yellow Label Demlik Poşet 100'lü+Şeker Hediyeli 320 g
Ürün Kodu: 405545

SATIŞ FİYATI:
15,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Lipton Yellow Label Demlik Poşet 100'lü+Şeker Hediyeli 320 g
Demlik poşet çaylar reyonunda sizlere sunulan Lipton Yellow Label Demlik Poşet 100'lü + Şeker Hediyeli 320 g, kaliteli ve lezzetli içimiyle çay tiryakilerinin ilk tercihi oluyor. Demlik çay sevenlere özel olarak üretilen çay, poşetlerle demliğe atılıp rahatlıkla demlenebiliyor. Kalitesiyle öne çıkan ürünle birlikte demlik çay keyfine ulaşabiliyor ve misafirlerinize lezzetli çay ikramında bulunabiliyorsunuz.
Doğu Karadeniz'in en seçkin çayları ile Seylan, Kenya ve Endonezya çaylarının Türk damak tadına uygun olarak harmanlanmasıyla üretilen çay, lezzetiyle öne çıkıyor. Ayrıca, demlik lezzetine hazırlanışı kolay ve pratik yöntemlerle ulaşabiliyorsunuz. Hem demlik çay keyfinizi yaşıyor, hem de geleneksel Türk çayı lezzetine Lipton farkıyla sahip oluyorsunuz. Bunun yanı sıra, çay içerek zihninizi yenileyebiliyor ve vücudunuzun da canlanmasına yardımcı olabiliyorsunuz. CarrefourSA güvencesiyle satılan ürünün bir başka özelliği ise 320 gram şeker hediyeli olmasıdır. İsterseniz şeker ürününü çay keyfinize lezzetli bir dokunuş katmak için kullanabilir, misafirlerinize de ikram edebilirsiniz. Ayrıca 100'lü paket halinde satılan çayı uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.
Siz de Lipton farkıyla üretilen çayın lezzetini denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, rahatlıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: