Listerine Advance White 500 ml Bardak Hediyeli

Listerine Advance White 500 ml Bardak Hediyeli
Ürün Kodu: 479522

KAMPANYALI
Sepette %20 İndirim!
(15.06.2017 - 26.06.2017 arasında geçerlidir.)
SATIŞ FİYATI:
20,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Listerine Advance White 500 ml Bardak Hediyeli
ağız bakım ürünü, gelişmiş formülü sayesinde ağız içini derinlemesine temizler. Ağız içinde hijyen ve ferahlık sağlar. Sigara, koyu renkli ve yoğun içerikli içecekler ile leke yapıcı gıdaların tüketimi gibi farklı sebeplerden dolayı diş lekeleri veya dişlerde sararmalar meydana gelebilir. Aşındırmadan beyazlatma teknolojisi sayesinde; iki haftalık düzenli kullanım sonunda dişte oluşan leke ve sararmaları temizler, yeni leke oluşumlarına engel olur ve dişleri beyazlatır.
Ağız bakım ürünü, dişler üzerinde koruyucu bir kalkan oluşturur. Bu koruyucu kalkan, yeni lekelerin oluşumunun önüne geçer. İki haftalık kullanımla, beyaz dişler sağladığı klinik olarak kanıtlanmış bir üründür. İçeriğinde bulunan florür, dişlerin güçlenmesine ve sertleşmesine yardımcı olur. Nane aroması sayesinde kullanımdan sonra ağız içinde ferahlık hissi bırakır. Ürünü diş fırçalama işleminden sonra kullanmak, daha etkili sonuçlar sağlar. Diş fırçalama işleminden sonra ürünün yanında size hediye olarak sunulan 20 ml ölçülü cam bardak yardımıyla ürün alınarak ağızda çalkalanır. Ağız iyice çalkalandıktan sonra ağızdan dışarıya atılır.
500 ml'lik şişe ve yanında ölçülü cam bardak hediyesinden oluşan ürüne CarrefourSA ağız bakım ürünleri reyonlarından ulaşabilirsiniz. Beyazlatıcı etkili ağız bakım ürününü denemek için hemen sepetinize ekleyip, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: