% 14 İndirim Logitech Wireless Combo MK240 Klavye & Mouse Seti

Logitech Wireless Combo MK240 Klavye & Mouse Seti
Ürün Kodu: 431753

ESKİ FİYAT:
69,90
SATIŞ FİYATI:
59,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.

Kompakt, ergonomik, minimalist tasarımlı Logitech Wireless Combo MK240 Klavye & Mouse Seti çalışma masalarınıza renk katıyor. Düşük profilli tuşlara sahip, dayanıklı ve şık klavye hem sessiz hem konforlu bir çalışma ortamı yaratıyor. Harici donanım, klavye üretimi alanında uzman Logitech tarafından tasarlanan Logitech Wireless Mouse ise 10 metreye kadar kablosuz bağlanabilme özelliği ile size hareket özgürlüğü kazandırıyor.

Sağlam ve eğimli ayaklara sahip kaygan, kıvrımlı klavye belli miktardaki sıvı dökülmelerine karşı dayanıklı tasarımı ile de ön plana çıkıyor. Logitech Wireless Mouse MK240 ve klavye, minimalist dizaynı ile çalışma masanızda yerden tasarruf etmenizi sağlıyor.

Logitech Wireless Mouse kurulumu pratik ve hızlı olmasıyla kullanıcıya kolaylık sağlıyor. Windows Vista®, Windows® XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ile uyumlu çalışabilen Logitech Wireless Mouse ve Klavye Seti, sadece USB bağlantı noktası gerektiriyor. Logitech Advanced 2,4 GHz kablosuz sistem, azami 10 metreye kadar parazit ve kesintileri ortadan kaldırarak güçlü bir kablosuz bağlantı sağlıyor. Ayrıca, hem klavyenin hem Logitech Wireless Mouse’un uzun pil ömrü de sık sık pil değiştirme gerekliliğini ortadan kaldırıyor. Klavyeyi yaklaşık 2 yıl, mouse’u da 1 yıl süreyle aynı pil ile kullanabilirsiniz.

Siz de Logitech Wireless Mouse'un sunduğu rahatlıktan yararlanmak için, dilerseniz ürünü kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: