% 20 İndirim Logitech Z313 2.1 Speaker

Logitech Z313 2.1 Speaker
Ürün Kodu: 357999

ESKİ FİYAT:
199,00
SATIŞ FİYATI:
159,00 KDV DAHİL
AD

Şık tasarımı ve ergonomik yapısı ile beğeninize sunulan Logitech Z313 Speaker, gerek evinizi bir sinema salonuna çevirmenizi gerekse yüksek kalitede müzik dinlemenizi amaçlar. Kablolu kontrol podu ile ses düzeyini ve güç yönetimini ayarlayabileceğiniz ürün, 25 watt (RMS) gücünde ses çıkışı ile dengeli ve güçlü ses çıkışı sağlar.

Derin sesler elde etmenizi sağlayan subwoofer, tüm ritimleri ve ses geçişlerini akustik olarak geçirmeyi amaçlar. Tüm multimedya ihtiyaçlarınızı berrak ve pürüzsüz ses kalitesinde karşılayabileceğiniz Logitech Z313 Hoparlör, şık tasarımı ile dekorasyonunuz ile uyum içerisinde bir kullanım hedefler. 48 Hz – 20 kHz frekans yanıtı ile benzersiz bir ses çıkışı sağlayan model, 2 uydu ve 1 subwoofer ile kusursuz bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olur. Gerek televizyon ünitenize gerekse bilgisayarınıza bağlayarak kullanabileceğiniz ses sistemi, işlevsel ses kontrol podu ile kontrolün her zaman elinizde olmasını sağlar. Modern dizaynı ile dikkat çeken 2 uydu, tarzınızı en iyi şekilde yansıtır.

Hi-Fi müzik sistemleri arasında beğeninize sunulan Logitech Z313 2+1 Ses Sistemi modeline sahip olmak için ürünü sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: