Loreal Paris Preference 5.43 Kenya

Loreal Paris Preference 5.43 Kenya
Ürün Kodu: 65789

SATIŞ FİYATI:
19,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.

Göz alıcı rengi ile ön plana çıkan Loreal Paris Preference 5.43 Kenya saç boyası, altın ve bakır yansımaları ile daha canlı bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Saçlarınıza renk vermenin yanı sıra saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayan Loreal Paris saç boyası ile parlak ve dikkat çekici saçlara sahip olabilirsiniz.

Loreal Paris boya, 6 haftaya kadar akmayan, solmayan özelliği sayesinde ilk günkü canlılığını ve parlaklığını koruyarak, saçlarınızın ışıltısının uzun süre devam etmesine yardımcı olur. Zararlı güneş ışınlarından koruyan ultraviyole filtresi ve saçlara bakım yapan E vitaminli formülü ile saç yıpranmalarının önüne geçer.

Loreal Paris Preference renk kataloğu içinde en çarpıcı ve sıcak renklerden biri olan Kenya rengi sayesinde saç renginizi kökten uca kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Loreal Paris Preference kullanımı oldukça kolay ve zahmetsizdir. Boyayı tek başınıza bile rahatlıkla uygulayabilir ve varsa beyazlarınızı tamamıyla kapatabilirsiniz.

Loreal Paris Preference kullananlar, doğallığı ile büyüleyen 5.43 Kenya rengi sayesinde ipeksi saçlara sahip olabilirler. Saç bakım ve aksesuar ürünleri arasında rengiyle öne çıkan boyaya kolaylıkla sahip olmak için ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: