Luna Margarin Kase 500 g

Luna Margarin Kase 500 g
Ürün Kodu: 3157

SATIŞ FİYATI:
5,25 KDV DAHİL
AD
Luna Margarin Kase 500 g

Kahvaltıların olmazsa olmazı Luna Margarin, CarrefourSA mağazalarında margarin reyonunda yer almakta. Güne enerjik başlamanın en iyi yolu sıkı bir kahvaltıdan geçer. Ekmeğinize süreceğiniz Luna Margarin sizi gün boyu tok tutacaktır. Sadece ekmekle yiyebileceğiniz gibi, dilerseniz bu güzel tada reçel, bal ya da kendi sevdiğiniz farklı diğer bir tatları da ekleyebilirsiniz.

Günün her öğününde yemeklerinize lezzet katmak isteyenler için vazgeçilmez nitelikteki Luna Margarin’i, isterseniz yemeklerinizde sıvı yağ yerine kullanabilirsiniz. Böylece yemeğinizi bir kat daha lezzetli hale getirebilirsiniz. Doğal bir antioksidan görevi gören margarin ile aynı zamanda vücudun ihtiyacı olan yapı taşlarını da edinebilirsiniz. Yemeklerinizin dışında beş çayı ya da her hangi bir davetinizde misafirlerinize sunacağınız tatlılarda margarin leziz sunumlar yapmanızı kolaylaştıracaktır. Çünkü margarin sadece yemeklere değil, tatlılarda da oldukça güzel bir tat oluşturmakta.

Her yaşta bireyin gönül rahatlığı ile tüketebileceği Luna Margarin’e CarrefourSA internet sitesinden de temin edebilirsiniz. Kalitenin yanında ekonomik bir tercih yapmak isteyenler için 500 gramlık mavi ambalajlar oldukça ideal. Leziz yemeklerin vazgeçilmezi Luna Margarin’e kolaylıkla sahip olabilir ve hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: