Luna Zeytinyağlı Kase 500 g

Luna Zeytinyağlı Kase 500 g
Ürün Kodu: 376424

SATIŞ FİYATI:
5,25 KDV DAHİL
AD
Luna Zeytinyağlı Kase 500 g

Sağlıklı beslenmek ve kahvaltı sofralarını lezzetlendirmek isteyenlerin vazgeçilmez tercihlerinden olan Luna Zeytinyağlı Kase aç-kapa kapaklı ve pratik ambalajı ile sunuluyor tüketiciye.

Kolay sürülebilir, yumuşak yapısıyla başta çocuklar olmak üzere, büyük küçük herkesin kahvaltıda yemeyi çok sevdiği zeytinyağlı margarin, yüzde yüz bitkisel oluşuyla dikkat çekiyor. Mutfakların uzun yıllardır değişmezi margarin ve Ege’nin hazinesi zeytinyağının eşsiz tatlarının bir araya gelmesi ile ortaya çıkan ürün, hiç trans yağ içermemesi ile önem kazanıyor.

Ekmek, simit, pide gibi fırın mamullerinin üzerine sürülerek kahvaltılarda tüketilebildiği gibi, lezzet severler tarafından özellikle tost yapımında da kullanılıyor. Başta mis kokulu pilavlar elde etmek olmak üzere, kızartma harici sıcak yemeklerin yapımında ve hamur işlerinin pişirilmesinde güvenle kullanılabilen Luna Zeytinyağlı, kıvamı itibariyle pişirilme öncesinde tepsilerin yağlanmasında da mutfakların başlıca malzemelerinden biri.

Damarlarda tıkanıklığa yol açabildiği bilinen margarinin, içine zeytinyağı katılarak damar dostu haline getirildiği ürünün, son kullanma tarihine kadar sağlıkla kullanılabilmesi için 10 derece sıcaklığın altında saklanması, dolayısıyla da buzdolabında korunması gerekiyor.

Yüzlerce marka ve ürünü tüketiciyle buluşturan CarrefourSA’nın margarin reyonlarında bulabileceğiniz ürünü hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolayca sipariş verebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: