Lurpak Sürülebilir Yağ Tuzsuz

Lurpak Sürülebilir Yağ Tuzsuz
Ürün Kodu: 387461

SATIŞ FİYATI:
20,90 KDV DAHİL
AD
Lurpak Sürülebilir Yağ Tuzsuz

Mutfakların vazgeçilmez lezzeti tereyağını, 100 yıllık deneyimi ve kalitesi ile sofralarınıza getiren Danimarka’lı ünlü marka Lurpak, CarrefourSA süt ve kahvaltılık ürünler reyonundan damak tadınıza sunuluyor.

Yaklaşık 100 yıllık deneyimin bir ürünü olan Lurpak margarinleri, bitkisel yağlarla karıştırılarak hem lezzetli hem de besin değeri yüksek, sağlıklı bir öğün alternatifi haline geliyor. Lurpak Tereyağ, doymuş yağ oranı düşük, doymamış yağ oranı yüksek olması ile de ailece tüketiminiz için ideal hale geliyor. Yüksek oranda antioksidan, protein ve kalsiyum içeren; osteoporoz riskini azaltan; A, D ve K vitaminleri yönünden zengin tereyağı lezzeti, Lurpak güvencesi ve kalitesi ile sofralarınıza sunuluyor.

Lurpak’ın bu ürünü tuzsuz olması ile diyet yapanlar, formuna dikkat edenler ve sağlık nedeniyle tuzdan uzak durması gerekenler için de ideal hale geliyor. Ürünü dilerseniz sabah kahvaltılarınızda, dilerseniz yemeklerinizi hazırlarken, dilerseniz de ara öğünlerinizin yardımcısı olarak rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Ergonomik paketi ve rahatça sürülebilen kıvamı ile çok pratik olan Lurpak Surulebilir Yag Tuzsuz'u 250 gramlık paketler halinde, CarrefourSA’larda bulabilirsiniz. Ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: