Luxell Lx 3580 Börekçi Fırın

Luxell Lx 3580 Börekçi Fırın
Ürün Kodu: 405109

SATIŞ FİYATI:
149,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.

Birbirinden lezzetli fırın yemekleri hazırlayabileceğiz Luxell Lx 3580 Börekçi Fırın, 40 litrelik geniş iç hacmi ile diğer fırın çeşitleri arasında öne çıkmaktadır.

Oldukça pratik ve kolay kullanım özellikleri sunan Luxell Börekçi Fırın, ev hanımlarının ve yemek yapmayı sevenlerin en büyük yardımcılarından biri olacak. Luxell fırın servisleri ile geniş bir hizmet ağı sunan ürün, uzun ömürlü paslanmaz rezistansı ve kolay temizlenebilir yapısı ile hijyenik bir kullanım sağlar. Son derece pratik Luxell fırın kullanımı ile börekçi fırın, ayarlanabilir termostat ve zil uyarılı zaman ayarı özellikleri sayesinde yemeklerinizin zamanında pişmesini sağlar.

Luxell fırın, 1650 watt güç ile elde edilen ısıyı turbo fanı ile fırın içerisinde eşit bir şekilde dağıtarak yemeklerinizin dengeli bir biçimde pişmesine yardımcı olur. Fırının iç aydınlatması ve cam kapağı sayesinde yemekleriniz pişerken rahatlıkla kontrol edebilir, kapak açıldığında oluşacak ısı kaybının önüne geçebilirsiniz. Tüm bu özelliklere ek olarak ızgara teli ve bir adet köşeli, bir adet yuvarlak emaye tepsi de fırın içerisinde yer almaktadır.

Mutfağınızın vazgeçilmez küçük ev aletleri ürünlerinden biri olacak Luxell Lx 3580 Börekçi Fırın'ı hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: