Marc Mutfak Temizleyici Yağ Çözücü Sprey 750ml

Marc Mutfak Temizleyici Yağ Çözücü Sprey 750ml
Ürün Kodu: 289117

SATIŞ FİYATI:
8,90 KDV DAHİL
AD
Marc Mutfak Sprey 750 ml 

Marc Mutfak Sprey 750 ml, 20 25 cm. mesafeden lekeli bölgeye püskürtülerek veya aynı mesafe korunarak sünger veya fırçaya spreylenerek kullanılabiliyor. Mutfaklar için özel olarak tasarlanan formül; fayans, porselen ve mermer yüzeylerde derinlemesine temizlik sağlıyor. Mutfakta oluşan yağ lekesi, kireç, pas, sabun kalıntıları, yemek artıkları, su buharı izleri gibi sorunların üstesinden kolaylıkla geliyor. Ürün, CarrefourSA reyonlarında Mutfak ve Banyo Ürünleri kategorisinde yer alıyor. Ovalamaya gerek kalmadan etki gösteren sıvı, su ile durulanarak yüzeyleri çizmeden, zahmetsizce arındırılıyor. Yalnızca birkaç dakika içinde lekeyi ve kiri çözen ürün, parlatıcı etkisi ile temizlediği alanları matlaştırmadan aydınlatıyor.
Tek parmak hareketi ile sıkılarak en dip köşelere bile erişen temizleyici, hoş kokusu ile de benzerlerinden ayrılıyor. Ucunda yer alan kilit, güvenlik sağlarken sprey; "on" yazan kısımda açık, "off"a getirildiğinde ise kilitli duruma geliyor. 1000 ml.'lik yüksek hacimli şişesi ile uzun kullanım imkanı vadeden paket, "power hijyen" misyonu ile mutfaklarda steril bir çalışma ortamı yaratıyor.
Siz de ürünü tek tık'la sepete atarak kolaylıkla sipariş verebilir; mutfaklarınızı zahmetsizce temizleyebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: