% 15 İndirim Maret 2'li Boncuk Kangal Sucuk

Maret 2'li Boncuk Kangal Sucuk
Ürün Kodu: 284467

ESKİ FİYAT:
32,90
SATIŞ FİYATI:
27,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Maret 2'li Boncuk Kangal Sucuk

Geleneksel yemek kültürüne farklı bir tat katan ürün, gerek kahvaltılarda gerekse ara öğünlerde farklı şekillerde tüketilebilir. CarrefourSA tarafından Sucuk reyonunda sizlere sunulan Maret 2'li Boncuk Kangal Sucuk, kendine has baharatı ve kokusuyla ön plana çıkıyor. Değişik pişirme yöntemleriyle değerlendirebileceğiniz ürünü tek başına tüketebileceğiniz gibi çeşitli sulu yemeklerde lezzet artırmak amacıyla da kullanabilirsiniz.
Öğün arası atıştırmalık olarak hazırlayacağınız tost ya da pizzada da yer verebileceğiniz ürün, dilimlenmesi kolay yapıda olduğu için size zaman kazandırır. Doğal hayvansal yağ ve kırmızı etten gelen protein sayesinde besin değeri yüksek olan ürünü, et yemeklerini sevmeyen çocuklarınız için pişirebilir; onların ihtiyaç duydukları besin ögelerini almalarına yardım edebilirsiniz. Kalabalık sofralara renk katan ürünle ailenize ve sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilirsiniz.
Yumurtayla birlikte pişirebileceğiniz ürünü, domates, biber ve soğanla bir arada hazırlayabilir; çeşitli börek ve poğaçaların içinde harç olarak da değerlendirebilirsiniz. Buzdolabında uzun süre tazeliğini koruyan ürünü, dilerseniz, derin dondurucunuza koyarak daha uzun süreyle saklayabilirsiniz. Lezzetli ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: