Marmarabirlik Gold 800 g

Marmarabirlik Gold 800 g
Ürün Kodu: 371304

SATIŞ FİYATI:
26,50 KDV DAHİL
AD
Marmara Birlik Gold 800 g

Tuzu azaltılmış zeytin sevenler için, CarrefourSA Siyah Zeytinler bölümünde yer alan Marmara Birlik Gold 800 g tavsiye ediliyor. Tuz oranının %'6'dan %2,5'a indirildiği ürün, doğal fermente yöntemiyle pastörize edilerek hazırlanıyor. İçerdiği %25 oranındaki doğal yağ, ürünü daha da sağlıklı kılıyor.

Geleneksel teneke kutuda paketlenen ürün, plastik kapağı sayesinde kolayca açılıp kapanabiliyor. Dolayısıyla satın aldıktan sonra başka bir kaba aktarmadan kendi ambalajında dolapta kolaylıkla saklanabiliyor. Tadı, kokusu ve lezzetiyle sofraların vazgeçilmezleri arasında yer alan bu özel gıda, 800 gramlık ekonomik boyutlu ambalajıyla tüketiciyle buluşuyor.

İçeriğinde katkı maddesi ya da özel bir sos bulunmayan ürün, ambalajından çıktıktan sonra direkt tüketilebildiği gibi, zeytinyağı ve limon ilavesiyle lezzeti arttırılarak da sofralarda yer alıyor. Sağlıklı kahvaltı sofralarına lezzeti ve içerdiği zengin bileşenleriyle değer katan bu özel yiyecek, salata ve mezelerde garnitür olarak da kendisine yer bulabiliyor. Çocuklarının sağlıklı ve dengeli beslenmesine özen gösteren ebeveynler, siyah zeytini sofralarından eksik etmedikleri gibi çocuklarının beslenme çantalarında da bu doğa mucizesine özel olarak yer veriyorlar. Bu özel lezzeti evlerinizden eksik etmemek için ürünü sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: