Marmarabirlik Mega Az Tuzlu Siyahzeytin

Marmarabirlik Mega Az Tuzlu Siyahzeytin
Ürün Kodu: 282141

SATIŞ FİYATI:
24,90 KDV DAHİL
AD
Marmara Birlik Mega Az Tuzlu Siyahzeytin

CarrefourSA’nın Siyah Zeytinler bölümünde yer alan ürün, lezzeti ile sizleri bekliyor. İri taneleri ve küçük çekirdekleri ile sofralık olarak üretilen ürün, az tuzlu yapısı ile sağlıklı beslenmenize destek olur.

Sade halde yenebileceği gibi çeşitli yemeklerde de kullanılan ürün, çekirdeklerinden kolayca ayrıldığı için pratik bir kullanım sunar. Taneleri iri ve etli olduğu için hamur işlerinden salatalara kadar birçok tarife ekleyebilirsiniz. Tuz oranı ile birlikte yağ oranı da yüzde 25 düşürüldüğü için diyet yaparken ideal bir kullanım sunan ürünü düşük kalorili yemeklerde, soslarda ve az tuzlu hamur işlerinde kullanabilir ya da ara öğünlerde sandviçlere ekleyerek yiyebilirsiniz. Özellikle sebzeli hamur işlerine ekleyerek sunumlarınıza doğal bir lezzet katacağınız ürün ile kanepe ve "muffin" yaparak sunabilirsiniz.

800 gramlık teneke ambalajda sunulan ürünün kapağını hava almayacak şekilde kapatarak buzdolabında muhafaza etmeniz tavsiye edilir. Kolay açılıp kapanan kapağı ile pratik bir kullanım sunan Marmara Birlik Mega Az Tuzlu Siyahzeytin'i hemen sepetinize ekleyerek kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilir; kahvaltıdan öğle yemeklerine, ara öğünlerden akşam yemeklerine kadar her sofrada birçok şekliyle tüketebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: