Max Buzzy Çilek&Vanilya 75 Ml

Max Buzzy Çilek&Vanilya 75 Ml
Ürün Kodu: 475437

SATIŞ FİYATI:
1,50 KDV DAHİL
AD
Max Buzzy Çilek&Vanilya 75 Ml 
CarrefourSA reyonlarının kornet, çubuk dondurma bölümünde bulabileceğiniz Max Buzzy Çilek&Vanilya 75 Ml, yaz aylarının vazgeçilmeyen lezzetleri arasında yer alıyor. Max, özelikle sıcak havalarda sağlıklı ve serinletici tatlar arayan tüketici tarafından küçük ve hızlı bir atıştırmalık olarak daima severek tercih ediliyor.
Tahta çubukta bulunan sütlü ve vanilyalı dondurma üzerine çilekli buz kaplanarak hazırlanmış olan ürün, çilek ve vanilyanın eşsiz uyumunu süt ile birleştirerek tüketici için eşsiz bir lezzet sunuyor. Hafif ekşi ve tatlı buz tabakası, dondurmaya ulaşmadan önce belirgin bir serinlik hissi vererek vanilyalı dondurmanın lezzetini daha belirgin hale getiriyor. Dondurma denildiğinde akla ilk gelen tat olan vanilyadan vazgeçemeyen, fakat yanında meyveli bir aroma da isteyen tüketicinin tercihi oluyor. Yaz aylarında özellikle çocukların oldukça sık tüketmek istediği şeylerin başında gelen dondurma, sütten gelen kalsiyum ve D vitamini içeriği ile de ebeveynlerin çocuklarının yemesinde sakınca görmediği ürünler arasında yer alıyor.
Siz de sıcak yaz günlerinde lezzetli bir yiyecek ile serinlemek isterseniz, kendiniz ve çocuğunuz için Max Buzzy’i tercih edebilirsiniz. Dilerseniz satın almak için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi online olarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: