Max Duo Pops Van&Çilek 65 Ml

Max Duo Pops Van&Çilek 65 Ml
Ürün Kodu: 475434

SATIŞ FİYATI:
0,75 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Max Duo Pops Van&Çilek 65 Ml 
CarrefourSA reyonlarının kornet, çubuk dondurma bölümünde yer alan Max Duo Pops Van&Çilek 65 Ml, ikili dondurma bloklarıyla vanilya ve çilek sevenlerin beğenisine sunuluyor. Çikolata ve çıtır patlak kaplaması ile dondurmanın yanında çikolata lezzetini de barındıran ürün, patlaklarıyla da yemeyi keyifli hale getiriyor.
Yaz aylarında serinlemek için seçilen ürünler arasında ilk sıralarda yer alan dondurma, yetişkinlerin ve çocukların keyifli kaçamaklarından birisi oluyor. Özgün lezzetinin yanında sütten gelen D vitamini ve kalsiyum içeriği onu, ebeveynler için tercih edilen atıştırmalıklar arasında öncelikli kılıyor. Tahta çubuk üzerine yerleştirilmiş farklı aromalı iki bloktan oluşan Duo serisi, üzerindeki çikolata kaplamasında bulunan nefis çıtır patlakları ile de farklı bir tat kazanıyor. Duo Pops vanilya ve çilek, birisi vanilyalı diğeri ise çilekli iç içe geçmiş iki bloktan oluşuyor. Üzerindeki çıtır patlakları ve çikolata sosu da lezzetini perçinliyor.
Siz de sıcak havalarda Max Duo Pops ile bunaltıcı bir güne lezzetli bir mola verebilir, kendinizi ve çocuğunuzu keyifle serinletebilirsiniz. Ürünü denemek isterseniz hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi online olarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: