Max Twister İsland 74 ml

Max Twister İsland 74 ml
Ürün Kodu: 451552

SATIŞ FİYATI:
1,00 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Max Twister İsland 74 ml
 sıcak yaz günlerinde içinizi serinletecek buz gibi bir lezzetle CarrefourSA dondurulmuş ürünler reyonlarının kornet, çubuk dondurma bölümlerinde sizleri bekliyor. İçinizi ferahlatacak çılgın lezzet, buz gibi ananas, limon ve çilek hazzını bir arada sunuyor. Özellikle meyveli dondurma sevenlerin damak zevkine son derece uyacak olan dondurma ; ananas, çilek ve limonun mükemmel uyumunun yanında, sütlü aromasıyla da lezzetine lezzet, dondurma keyfinize de keyif katıyor. Yaz mevsiminin sıcak ve yakıcı günlerinde Max Twister'ın buz gibi, ferah ve mükemmel meyve uyumu size çok iyi gelecek.
Ormanlar kralı Aslan Max, çocukları da hiçbir zaman unutmuyor. Max'ın, dondurmanın ismi ile de bağdaşan kasırga şekilli renkli sunumu, çocuklar için eğlenceli ve farklı bir çubuklu dondurma keyfi ile renkli bir lezzet sunuyor. Ailecek mutlulukla tüketebileceğiniz dondurma; çocuklar için eğlence ve mutluluk, büyükler için ferahlık sunuyor.
74 ml'lik kolayca açılıp tüketilebilen paketler halinde, dondurma dolaplarında sizlerle buluşmayı bekleyen Twister'ı denemek için hemen sepetinize ekleyip satın alabilir, muhteşem ferahlığa kolay şekilde ulaşabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: