Max Uno Kıtır Kıtır Kakao 40 Ml

Max Uno Kıtır Kıtır Kakao 40 Ml
Ürün Kodu: 475435

SATIŞ FİYATI:
0,50 KDV DAHİL
AD
Max Uno Kıtır Kıtır Kakao 40 Ml 

Yaz mevsiminin en sevilen ve en çok tüketilen gıdalarının başında gelen dondurmalar hem besleyici hem de lezzetli atıştırmalıklar olarak öne çıkıyor. Hedef kitlesi özellikle gençler ve çocuklar olan Algida Max, kıtır parçacıklar içeren kakaolu dondurmasıyla serinlik ihtiyacına tatlı bir çözüm sunuyor.
Max Uno Kıtır Kıtır Kakao 40 ml ürün kolaylıkla açılan ambalajı ve tek seferde tüketilebilen miktarı ile dondurma sevenler için pratik bir lezzet olarak sunuluyor. İçeriğinde bulunan bol süt ile sağlıklı ve tahıl patlakları ile de çıtır çıtır bir yeme keyfi sunan dondurmayı kendiniz ve çocuklarınız için satın alabilirsiniz. Kakaonun enfes aroması ile lezzetlenen Max Uno Pops sıcak havaların vazgeçilmez tadı olmaya devam ediyor.
CarrefourSA reyonlarında Kornet, Çubuk Dondurma bölümünde satışa sunulan ürün, ara öğünler için de iyi bir alternatif olarak enerji ihtiyacınızı da karşılamanıza yardımcıdır. Gerek hemen tüketmek için, gerekse buzdolaplarınızın buzluğunda bulundurmak için satın alabileceğiniz ürün son kullanma tarihine kadar tazeliğini koruyacaktır. Bu lezzetin tadına varmak için siz de hemen satın alabilir, serinliğin keyfini çıkarabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: