Max Uno Kıtır Kıtır Vanilyalı 40 ml

Max Uno Kıtır Kıtır Vanilyalı 40 ml
Ürün Kodu: 475436

SATIŞ FİYATI:
0,50 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Max Uno Kıtır Kıtır Vanilyalı 40 ml

CarrefourSA reyonlarının kornet, çubuk dondurma bölümünde bulabileceğiniz Max Uno Kıtır Kıtır Vanilyalı 40 Ml, sıcak ve bunaltıcı havalarda serinlemek isteyenlerin beğeniyle tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Bol sütlü ve vanilyalı enfes dondurması, çikolata kaplaması ve kıtır parçaları ile yaz sıcaklarında herkese ferah bir nefes aldırıyor.
Bol sütlü ve vanilyalı dondurma üzerindeki çikolata kaplaması ve kaplamasındaki lezzetli kıtırları ile özellikle çocukların severek tercih ettiği Max Uno, yoğun lezzeti ile diğer dondurmalar arasında farkını hissettiriyor. Kıtırlı kaplamasındaki yoğun çikolata lezzetini, içindeki dondurmanın enfes vanilya tadı ile buluşturarak her yaştan tüketici tarafından çok seviliyor. Max; lezzeti kadar, içerdiği süt ile de tüketicinin dikkatini çekiyor. Çocukların günlük diyetinde bulunması istenen besin bileşenleri, D vitamini ve kalsiyum gibi sütten gelen zenginlikleri nedeniyle Max Uno, ebeveynler için ayrıcalıklı ve sağlıklı atıştırmalıklar arasındaki yerini alıyor.
Siz de kendiniz ve çocuğunuz için güneşli ve keyifli yaz günlerini buz gibi bir Max Uno Kıtır ile serinletebilirsiniz. Ürünü online olarak satın almak için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: