Mehmet Efendi Colombian Filtre Coffe 250 g

Mehmet Efendi Colombian Filtre Coffe 250 g
Ürün Kodu: 197691

SATIŞ FİYATI:
15,90 KDV DAHİL
AD
Mehmet Efendi Colombian Filtre Coffe 250 g

CarrefourSA’nın Filtre Kahve bölümünde yer alan Mehmet Efendi Colombian Filtre Coffe 250 g, sabahları makineden çıkan eşsiz kokusuyla güne güzel başlamanızı sağlıyor. Kafein etkisi ile odaklanmayı artıran, vücudu zinde tutan, metabolizmayı hızlandıran ve biraz süt ilave edildiğinde tokluk hissini uzun süre korumanıza olanak tanıyan ürün, aromasıyla da keyif veriyor. 250 gramlık ambalajı ile uzun süre severek içebileceğiniz miktarda sunulan kıvamlı bir kahve çeşidi olarak mutfağınızda yerini alıyor.
En çok tercih edilen dünya lezzetlerinden olan Colombia çekirdeklerinden üretilen sıcak içecek granülü, sade ya da sütlü, sabah veya akşam içebileceğiniz ortanın üstü sertlikte bir kahve olarak sunuluyor. Kahve makinası, french press ya da dilerseniz aeropress ile hazırlayabileceğiniz ürünün oluşturduğu canlandırıcı etkiyle yenilendiğinizi hissediyorsunuz. Yanında kek, pasta ve kurabiye gibi lezzetler ile hoş bir uyum sağlayan ürünü, dilerseniz kuru yemişler ile de tüketebilirsiniz. Sabah kendine gelmekte zorlananlara, gündüz işine ve derslerine odaklanmakta güçlük çekenlere, kışın ise içecek sıcak bir şeyler arayanlara çözüm olan lezzetli bir içecek olarak öne çıkıyor.
Yöresel, özel bir tat denemek istiyorsanız ürünü hemen sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: